Kayseri Vinç

35 Yıllık iş tecrubesi ile, kiralik vinç sektöründe hizmet vermekteyiz. Kayseri Kiralık Vinç Şirketimiz ile Kayseri , Çevre iller ve ilçelerinde her alanda vinç hizmetimiz bulunmaktadır.

Hizmetlerimizden bir bölümü hakkında bilgi vermemiz gerekirse;
Kayserivinç
Kurtarıcı Vinç
Kayseri Vinç Firmaları
Kayseride Vinç Kiralama
Kayseri Vinç işletmesi
Kayseri Kiralık Vinç
Kayseri Sepetli Vinç
Kayseri Vinçi Kamyon
Kayseri Vinç
Kayseri Çekici Vinç
Kayseri Vinç Kiralama Hizmetleri
Vinç Kayseri
Kayseri Platform
Kayseri Menlift Kiralama
Kayseride Aylıklı Vinç

Kurtarıcı vinç genellikle trafikte karşımıza çıkan değişik modellerdeki vinç araçlarıdır. Değişken kapasite yapısıyla birlikte, özellikle kaza yapan araçları,bu vinçlerle kaldırdıklarını görürüz. Duruma göre endüstriyel makineler başta olmak üzere, pek çok işletmenin de kurtarıcı vinç kullandığını söylemek lazım.

Kule Vinç

Büyük inşaat projelerinde karşımıza çıkan kule vinç, adını kendine benzeyen kule sisteminden almıştır. Oldukça yüksek olan ve kapasitesi de üst düzeyde olan bu vinç çeşidi, şantiyelerde ve inşaat projelerinde verimli bir sistem olarak kullanılmaktadır. Kendi başına ayakta duran bir sistem olduğu gibi, binaların yükseldikçe vinçlerin de yükseklik konusundaki değişken özelliği, özellikle büyük projelere uyumlu bir sistemi karşımıza çıkarmaktadır. En çok da inşaat projelerinde çok verimli bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır. Kiralama fiyatı en yüksek olan vinç çeşitleri kule vinçlerdir.

Pergel Vinç

İne inşaat projelerinde kullanılan ve 360 derece dönebilen oldukça marifetli bir vinç modeli karşımızda. İnşaatların üzerine monte edilebilen ve sağlam bir şekilde kurulan bu vinç, ayarlanabilir özelliğe sahip ve dönme kabiliyeti ile birlikte oldukça işlevsel bir sistemdir.

Gezgin Vinç

Genellikle fabrikalarda ve reel sektörlerde kullanılan vinç modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Tekraylı ve iki raylı modelleri olmak üzere iki farklı fakat birbirine benzer modelleri vardır. Oldukça işlevseldir ve yük taşıma kapasitesi yüksektir. Aynı zamanda pek çok işletmede işleri kolaylaştıran bir unsur olduğunun altını çizelim.

Sepetli Vinç

Günlük hayatımızda yine karşımıza çıkan bir vinç modelidir. Sepetli yapısı insanlar için güvenli bir çalışma platformu oluşturmaktadır. Pankart asarken, elektrik direkleri tamir edilirken veya benzer çalışmalarla birlikte karşımıza çıkabilmektedir. İş güvenliği açısından önemli bir sistem olan sepetli vinç, son derece korunaklı ve kaliteli bir sistemdir.

Paletli Vinç

Kurtarıcı vinçler lastikli modelleri ile karşımıza çıkmıştı. Paletli sistemine sahip olan, daha sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip olan paletli vinçler, yumuşak zeminlerde daha sağlıklı bir tutuş sağlamaktadır. Bu da güvenli çalışma için oldukça önemlidir.

Üst kısımda bahsettigimiz vinçler ve diger vinç hizmetlerini profesyonel şekilde sizlere sunabilmek için yaptıgımız yatırımlarla kalitemizi her zaman en üst düzeyde tutuyoruz. Her türlü Vinç Kiralama hizmeti için bizi arayabilirsiniz. Kayseri vinç Kiralama Hizmetleri