Kayseride Vinç

Kayseri Kiralık Vinç Firmamız yaklaşık 35 yıldır Ödün vermeden  vinç kiralama sektöründe hizmet vermektedir Kayseri Vinç

Vinç kiralama fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Saatlik Günlük Haftalık olarak tüm çalışma saatleri ve uygun fiyatları Kayseri’nin Köklü Firması olan Çam Oğlu firmamızda bulabilirsiniz.

Kayseri Vinç Kiralama Hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz Yetkili Kişiler

Tel: 0 544 804 52 19 – Bilal PIRTICI

Tel: 0 532 335 07 94 – Furkan PIRTICI

Herhangi bir vinç kiralama işletmecisiyle görüşürken fiyatların düşük tutulmasından ziyade dikkat etmeniz gereken pek çok önemli nokta vardır. Yeterli özeni göstermezseniz ucuz olarak nitelendirdiğiniz kiralama size çok pahalıya gelebilir. Kiralama hizmeti veren şirketle 3. parti sigorta koşullarını, operatörün tecrübeli olup olmadığını, makinelerin kalite belgelerinin bulunup bulunmadığını ve düzenli bakımlarının yapılıp yapılmadığını görüşün. Arıza hallerindeki sorumluluklarınızı detaylı olarak öğrenin. Çoğu kez ithal olan vinçlerin yedek parça fiyatları oldukça yüksektir ve böyle bir durumda kalmayı istemezsiniz. Deneyimsiz bir operatör işi yapmak bir yana daha önce yapılanları bozabilir. Bu tip ayrıntıları göz önünde tutarak referansları sağlam ve tecrübesi olan firmaları arayın. Aksi halde uygun fiyat alacağım derken altından kalkılamayacak zararlara uğrayabilirsiniz.